En Ekonomik, Ucuz Uçak Bileti için İpuçları

1. Arama Motorumuzun Kullanımı

superbilet.com ucuz uçak bileti satış sitesinde ucuz uçak bileti aramak için ilk yapmanız gereken arama motorunu kulanarak gideceğiniz ülke ve şehri, yetişkin yolcu toplam sayısını çocuk sayısını da belirterek işaretlemeniz. Daha sonra gidiş ve dönüş tarihinizi takvimi kullanarak seçin. Dilerseniz arama motoru üzerinden havayolu seçiminizi de yaparak arama işlemini başlatabilirsiniz.

2. Arama Sonuç Sayfaları

Bu sayfada, seçtiğiniz tarihler arasında yer müsaitliği olan havayolu şirketlerini fiyatları ile birlikte göreceksiniz. Karşınıza çıkacak sayfada her havayoluna ait müsait olan gidiş dönüş saatleri, bilet fiyatları, uçuş süreleri ve varsa aktarma yapılacak şehir vb. açıklamalar görüntülenerek seçim yapmanız kolaylaşacaktır. Bu listede fiyatları karşılaştırarak ucuz uçak bileti almak üzere dilediğiniz ucuşa aitr ezervasyonu yapmak icin 'SEÇ" linkini tıklamanız yeterli olacaktır.

3. Rezervasyon Bilgileri ve Kurallar

Bu sayfada seçtiğiniz uçuşun detaylarını tekrar kontrol edebilir, ucuz uçak biletinizin tam fiyatını görebilirsiniz. Rezervasyon değişiklik ve iptal şartlarını da okuyup onayladıktan sonra diğer aşamaya geçebilirsiniz.

4. Rezervasyon Formu

Uçuş bilgilerinizi tekrar kontrol edip yolcu isimleri, kontak bilgilerinizi ve ödeme bilgilerinizi eksiksiz doldurduktan sonra ucuz uçak bileti alma işleminize devam etmek üzere "rezervasyon yap" linkine tıklayın.

5. Rezervasyon ve Yolcu Bilgilerinin Gözden Geçirme

Girdiğiniz ucuz uçak bileti detaylarını ve kişisel bilgilerinizi kontrol edip "Rezervasyonu Onayla" linkine tıklayın. Havayolu tarafından ucuz uçak bileti rezervasyonunuz anında konfirme edilecektir.

6. Rezervasyon Onaylandı Sayfası

Yapmış olduğunuz rezervasyonun konfirme numarası bilgisayarınızın ekranında görünecektir. Bu numaraya PNR numarası denir ve ucuz uçak bileti rezervasyonunuzu/ödemenizi temsil etmektedir. Rezervasyonlarınızı "hesabım" linkinden görebilirsiniz.

7. Biletleme Aşaması

Biletleme aşaması ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz an oluşturulacak ve ucuz uçak bileti rezervasyonunuz ucuz uçak bileti olarak havayolu firmasında oluşturulmuş olacaktır. Bu sayede sadece kimlik belgeniz ve PNR numaranız ile havalanına gidebilir ödemesini yaptığınız ucuz uçak bileti ile uçuşunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

superbilet.com Yerbul Yeni Nesil Seyahat Servisleri A.Ş. markasıdır. Yerbul Yeni Nesil Seyahat Servisleri yaratıcı çözümler üreten, ucuz uçak bileti satışı yapan internet sitelerine sahip bir seyahat firmasıdır. Yerbul hakkında detaylı bilgi için www.yerbul.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

superbilet.com iletişim bilgileri, destek hattı numarası gibi bilgilere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz telefon ile ucuz uçak bileti alabilirsiniz.